Logo

Nowe mieszkanie, 33,14 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B53

623 629 zł

18 818 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Novy Mateczny

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a

1 pokój, mieszkanie 33,14 m², piętro 3, oferta nr B53, Novy Mateczny, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a
SALON Z ANEKSEM22,36 m²ŁAZIENKA5,43 m²KORYTARZ5,35 m²BALKON4,96 m²
Wymiary mieszkania 33.14 m², B53
Alternatywne aranżacje mieszkania 33.14 m², B53
Wirtualna makieta 3D mieszkania 33.14 m², B53
B53
Plan piętra
Novy Mateczny - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 33.14 m², B53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,14 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,96 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę