Logo

Nowe mieszkanie, 49,80 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B32

806 710 zł

16 199 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 774 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Novy Mateczny

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a

2 pokoje, mieszkanie 49,80 m², piętro 2, oferta nr B32, Novy Mateczny, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a
SALON Z ANEKSEM26,32 m²SYPIALNIA11,58 m²ŁAZIENKA5,70 m²KORYTARZ6,20 m²BALKON5,97 m²BALKON3,88 m²
Wymiary mieszkania 49.8 m², B32
Alternatywne aranżacje mieszkania 49.8 m², B32
Wirtualna makieta 3D mieszkania 49.8 m², B32
B32
Plan piętra
Novy Mateczny - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 49.8 m², B32
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,80 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,97 m²), balkon (3,88 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę