Logo

Nowe mieszkanie, 50,96 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B58

835 387 zł

16 393 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 909 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Novy Mateczny

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a

2 pokoje, mieszkanie 50,96 m², piętro 3, oferta nr B58, Novy Mateczny, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a
SALON Z ANEKSEM22,55 m²SYPIALNIA14,21 m²ŁAZIENKA6,84 m²KORYTARZ7,36 m²BALKON6,20 m²
Wymiary mieszkania 50.96 m², B58
Alternatywne aranżacje mieszkania 50.96 m², B58
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.96 m², B58
B58
Plan piętra
Novy Mateczny - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 50.96 m², B58
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,96 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę