Logo

Nowe mieszkanie, 38,32 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B12/20

425 352 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

2 pokoje, mieszkanie 38,32 m², piętro 2, oferta nr B12/20, Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich
SALON Z ANEKSEM19,05 m²SYPIALNIA10,60 m²ŁAZIENKA3,97 m²KORYTARZ4,71 m²BALKON4,93 m²
Wymiary mieszkania 38.32 m², B12/20
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.32 m², B12/20
B12/20
Plan piętra
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.32 m², B12/20
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,32 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,93 m²)

Termin oddania:

31.10.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę