Logo

Nowe mieszkanie, 47,48 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B5/26

506 137 zł

10 660 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 368 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

3 pokoje, mieszkanie 47,48 m², piętro 2, oferta nr B5/26, Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich
SALON Z ANEKSEM17,07 m²SYPIALNIA10,36 m²SYPIALNIA9,77 m²ŁAZIENKA4,10 m²KORYTARZ6,18 m²BALKON4,93 m²
Wymiary mieszkania 47.48 m², B5/26
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.48 m², B5/26
B5/26
Plan piętra
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.48 m², B5/26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,48 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,93 m²)

Termin oddania:

31.10.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę