Logo

Nowe mieszkanie, 35,36 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B11/6

396 739 zł

11 220 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 856 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

2 pokoje, mieszkanie 35,36 m², parter, oferta nr B11/6, Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich
SALON Z ANEKSEM18,21 m²SYPIALNIA9,80 m²ŁAZIENKA3,95 m²KORYTARZ3,40 m²TARAS5,70 m²OGRÓDEK11,49 m²
Wymiary mieszkania 35.36 m², B11/6
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.36 m², B11/6
B11/6
Plan piętra
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.36 m², B11/6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,36 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,70 m²), ogródek (11,49 m²)

Termin oddania:

31.10.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę