Logo

Nowe mieszkanie, 38,16 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B6/12

417 852 zł

10 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 955 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

2 pokoje, mieszkanie 38,16 m², parter, oferta nr B6/12, Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich
SALON Z ANEKSEM19,72 m²SYPIALNIA9,94 m²ŁAZIENKA4,44 m²KORYTARZ4,06 m²TARAS5,60 m²OGRÓDEK23,32 m²
Wymiary mieszkania 38.16 m², B6/12
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.16 m², B6/12
B6/12
Plan piętra
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.16 m², B6/12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,16 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,60 m²), ogródek (23,32 m²)

Termin oddania:

31.10.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę