Logo

Nowe mieszkanie, 35,32 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B5/11

399 116 zł

11 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

2 pokoje, mieszkanie 35,32 m², parter, oferta nr B5/11, Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich
SALON Z ANEKSEM18,10 m²SYPIALNIA9,92 m²ŁAZIENKA3,98 m²KORYTARZ3,32 m²TARAS5,60 m²OGRÓDEK24,75 m²
Wymiary mieszkania 35.32 m², B5/11
Wirtualna makieta 3D mieszkania 35.32 m², B5/11
B5/11
Plan piętra
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 35.32 m², B5/11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,32 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,60 m²), ogródek (24,75 m²)

Termin oddania:

31.10.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę