Logo

Nowe mieszkanie, 53,63 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B6/45

553 998 zł

10 330 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 592 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

3 pokoje, mieszkanie 53,63 m², piętro 3, oferta nr B6/45, Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich
SALON Z ANEKSEM21,02 m²SYPIALNIA10,47 m²SYPIALNIA9,35 m²ŁAZIENKA4,51 m²KORYTARZ8,28 m²BALKON4,93 m²
Wymiary mieszkania 53.63 m², B6/45
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.63 m², B6/45
B6/45
Plan piętra
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.63 m², B6/45
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,63 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,93 m²)

Termin oddania:

31.10.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę