Logo

Nowe mieszkanie, 34,90 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B5/5

395 068 zł

11 320 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich

2 pokoje, mieszkanie 34,90 m², parter, oferta nr B5/5, Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV, Rumia, Janowo, ul. Błoń Janowskich
SALON Z ANEKSEM17,57 m²SYPIALNIA10,03 m²ŁAZIENKA3,98 m²KORYTARZ3,32 m²TARAS5,60 m²OGRÓDEK25,56 m²
Wymiary mieszkania 34.9 m², B5/5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.9 m², B5/5
B5/5
Plan piętra
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Błoniach 3 - etap IV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.9 m², B5/5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,90 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,60 m²), ogródek (25,56 m²)

Termin oddania:

31.10.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę