Logo
Filtry

Mieszkania Warszawa od 600 000 zł do 700 000 zł - strona 17

Znaleziono 2 005 ofert

    OFERTY TOP

  • Mieszkanie dwupokojowe 42,00 m², Warszawa, Kaukaska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 42,00 m² z balkonem, Kaukaska

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego przy ul. Kaukaskiej na warszawskich Stegnach. Lokal usytuowany na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku, w zielonej i spokojnej części Mokotowa.Najważniejsze atuty: Funkcjonalny układ...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    620 000 zł

    Warszawa, Kaukaska

    2 pok.

    42,00 m²

  • Sprawdź prawdopodobnie najlepszą ofertę dla pary
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 54,60 m² z balkonem, Skarbka z Gór 17D, Białołęka

    [b]***UWAGA***[/b] Oferta objęta programem [b]"KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI"[/b].[i] [/i]Oferta ograniczona czasowo. Na[b] sprzedaż dwupokojowe mieszkanie [/b](pierwotnie M-3, czyli dwa pokoje z oddzielną kuchnią z oknem) o [b]powierzchni użytkowej 54,60 mkw[/b], usytuowane na [b]pierwszym piętrze [/...

    więcej »

    Skuteczna Sprzedaż Mieszkań

    699 000 zł

    Warszawa, Białołęka, Grodzisk, Skarbka z Gór 17D

    2 pok.

    54,60 m²

  • Panorama Ursus, nowe mieszkania, Holding Wawel Development, ul. Giserska 5, Ursus (Szamoty), Warszawa
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Panorama Ursus
    • Funkcjonalne mieszkania o różnorodnych powierzchniach, idealne zarówno dla singli, jak i rodzin
    • W pobliżu inwestycji znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne
    • Bliskość tras S2 i S8 zapewnia łatwy dostęp do innych części Warszawy
    • Doskonała komunikacja z centrum miasta dzięki bliskości przystanków autobusowych oraz stacji PKP
    • Wysokiej jakości materiały wykończeniowe i nowoczesne rozwiązania
    • W pobliżu osiedla przystanek - 200 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 350 m
    • Winda w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    więcej »

    Holding Wawel Development

    od 15 000 zł /m²

    Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Giserska 5

    2 pok.

    43,84 – 45,66 m²

  • Miasteczko Brzeziny II, nowe mieszkania, NAPOLLO, ul. Hemara, Białołęka (Brzeziny), Warszawa
    info-icon
    info-icon
    Miasteczko Brzeziny II
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 100 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 350 m

    NAPOLLO

    od 12 481 zł /m²

    Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Hemara

    2 - 3 pok.

    48,47 – 55,85 m²

  • Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 55,00 m², Warszawa, Targówek, Wacława Tokarza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 55,00 m² w bloku z windą, Wacława Tokarza, Targówek

    Mieszkanie o metrażu 55 m2 z funkcjonalnym rozstawem pomieszczeń. składa się z 3 pokoi: 18,30 m2 8,30 m2 i 10,60 m2, widnej, oddzielnej kuchni 6,50 m2, łazienki 3,50 m2, przedpokoju 8 m2, dużego balkonu 5,50 m2. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 2 m2. Mieszkanie usytuowane na najwyż...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    685 000 zł

    Warszawa, Targówek, Wacława Tokarza

    3 pok.

    55,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 54,00 m², Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 54,00 m² z aneksem kuchennym, Chełmżyńska, Rembertów

    Gotowe na grudzień tego roku! Ostatnie mieszkanie z ogródkiem 30 mkw Ogrzewanie miejskie! Nowe budownictwo KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, ZAKUP OD DEWELOPERA ZAKUP BEZ PODATKU PCC (2%) Ostatnie mieszkanie z dużym ogródkiem, strona zachodnia, cisza i spokój. Ogródek odizolowany od sąsie...

    więcej »

    OneHouse Nieruchomości Agnieszka Prasek

    624 000 zł

    Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

    3 pok.

    54,00 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Mieszkanie dwupokojowe 41,63 m², Warszawa, Saska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 41,63 m², Saska

    Opiekun ofertyMikołaj Kuśmierztel. 602 101 602POWIERZCHNIA MIESZKANIA WYNOSI 38,03mkwWyjątkowe 2 pokoje w sercu Saskiej KępyPodstawowe informacje:2 pokoje z oddzielną zamykaną kuchnią do własnej aranżacji. W mieszkaniu jest dużo możliwości montażu szaf w zabudowie i organizacji przestrzeni. Parkiet...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Warszawa

    610 000 zł

    Warszawa, Saska

    2 pok.

    41,63 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 27,80 m², Warszawa, Wola, Mordechaja Anielewicza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 27,80 m² w bloku z windą, Mordechaja Anielewicza, Wola

    Mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki Standard. Mieszkanie o powierzchni 27,8m2, usytuowane na 9 piętrze w bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Lokal jest utrzymany w jasnej kolorystyce. Na powierzchnię mieszkania składa się: 1 duży pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, korytarz....