Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,00 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 51806/3098/OMS

685 000 zł

12 455 zł /m²

Rata 3 205 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Targówek, Wacława Tokarza

3 pokoje, mieszkanie 55,00 m², piętro 10, oferta nr , 51806/3098/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Wacława Tokarza
51806/3098/OMS - zdjęcie nr 0
51806/3098/OMS - zdjęcie nr 1
51806/3098/OMS - zdjęcie nr 2
51806/3098/OMS - zdjęcie nr 3
51806/3098/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę