+11
Nowe mieszkanie, 46,34 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 113
559 000 zł
12 063 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Manufaktura Marki 2
Marki, ul. Stawowa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
46,34 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,80 m
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Układ okien:
dwustronny
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (62,16 m²)
Termin oddania:
ETAP I - gotowe do odbioru
Negocjuj cenę