Logo

Nowe mieszkanie, 66,22 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr E.16

695 244 zł

10 499 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 253 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Och!Widzew

Łódź, Widzew, ul. Przybyszewskiego 292-300

3 pokoje, mieszkanie 66,22 m², piętro 1, oferta nr E.16, Och!Widzew, Łódź, Widzew, ul. Przybyszewskiego 292-300
SALON Z ANEKSEM24,48 m²SYPIALNIA13,04 m²SYPIALNIA9,54 m²ŁAZIENKA5,01 m²WC3,20 m²GARDEROBA3,37 m²KORYTARZ7,58 m²BALKON8,41 m²
Wymiary mieszkania 66.22 m², E.16
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.22 m², E.16
E.16
Plan piętra
Och!Widzew - zdjęcie nr 0
Och!Widzew - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 66.22 m², E.16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,22 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,82 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,41 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę