Logo

Nowe mieszkanie, 54,28 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.7

586 170 zł

10 799 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Och!Widzew

Łódź, Widzew, ul. Przybyszewskiego 292-300

3 pokoje, mieszkanie 54,28 m², parter, oferta nr B.7, Och!Widzew, Łódź, Widzew, ul. Przybyszewskiego 292-300
SALON Z ANEKSEM22,71 m²SYPIALNIA10,69 m²SYPIALNIA9,12 m²ŁAZIENKA5,12 m²KORYTARZ6,64 m²TARAS14,00 m²OGRÓDEK47,40 m²
Wymiary mieszkania 54.28 m², B.7
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.28 m², B.7
B.7
Plan piętra
Och!Widzew - zdjęcie nr 0
Och!Widzew - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.28 m², B.7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,28 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,82 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (14,00 m²), ogródek (47,40 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę