Logo

Nowe mieszkanie, 68,23 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C.3

709 524 zł

10 399 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 320 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Och!Widzew

Łódź, Widzew, ul. Przybyszewskiego 292-300

3 pokoje, mieszkanie 68,23 m², parter, oferta nr C.3, Och!Widzew, Łódź, Widzew, ul. Przybyszewskiego 292-300
SALON Z ANEKSEM30,38 m²SYPIALNIA12,01 m²SYPIALNIA10,08 m²ŁAZIENKA5,70 m²KORYTARZ10,06 m²TARAS10,00 m²TARAS6,62 m²OGRÓDEK127,36 m²
Wymiary mieszkania 68.23 m², C.3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 68.23 m², C.3
C.3
Plan piętra
Och!Widzew - zdjęcie nr 0
Och!Widzew - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 68.23 m², C.3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,23 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,82 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,00 m²), taras (6,62 m²), ogródek (127,36 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę