Logo

Nowe mieszkanie, 58,45 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr III/C78

795 873 zł

13 616 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 724 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska

3 pokoje, mieszkanie 58,45 m², piętro 1, oferta nr III/C78, Miasteczko Nova Sfera, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska
SALON Z ANEKSEM19,81 m²SYPIALNIA11,37 m²SYPIALNIA10,37 m²ŁAZIENKA4,15 m²ŁAZIENKA3,26 m²KORYTARZ8,12 m²LOGGIA6,90 m²LOGGIA4,47 m²
Wymiary mieszkania 58.45 m², III/C78
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.45 m², III/C78
III/C82III/C81III/C80III/C79III/C78III/C100III/C98III/C97III/C99III/C115III/C116III/C114III/C113III/C132III/C131III/C130III/C129 18x17.6x27.018x17.6x27.018x17.6x27.018x17.6x27.0
Plan piętra
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.45 m², III/C78
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,45 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,90 m²), loggia (4,47 m²)

Termin oddania:

etap III - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę