Logo

Nowe mieszkanie, 50,92 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr III/A25

742 360 zł

14 579 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 473 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska

3 pokoje, mieszkanie 50,92 m², piętro 2, oferta nr III/A25, Miasteczko Nova Sfera, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska
SALON Z ANEKSEM18,07 m²SYPIALNIA12,16 m²SYPIALNIA8,53 m²ŁAZIENKA3,80 m²KORYTARZ6,91 m²LOGGIA7,71 m²
Wymiary mieszkania 50.92 m², III/A25
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.92 m², III/A25
III/A29III/A28III/A27III/A26III/A25III/A24III/A23III/A18III/A19III/A22III/A21III/A20 16x20.0x30.9
Plan piętra
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 50.92 m², III/A25
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,92 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,71 m²)

Termin oddania:

etap III - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę