Logo

Nowe mieszkanie, 41,42 m², 2 pokoje, parter, oferta nr III/E229

634 029 zł

15 307 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 966 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska

2 pokoje, mieszkanie 41,42 m², parter, oferta nr III/E229, Miasteczko Nova Sfera, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska
SALON Z ANEKSEM18,63 m²SYPIALNIA12,06 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ5,05 m²LOGGIA4,24 m²OGRÓDEK42,43 m²
Wymiary mieszkania 41.42 m², III/E229
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.42 m², III/E229
III/E195III/E194III/E193III/E192III/E191III/E214III/E213III/E212III/E211III/E230III/E229III/E228III/E227 18x17.6x27.018x17.6x27.018x17.6x27.0
Plan piętra
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.42 m², III/E229
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,42 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,24 m²), ogródek (42,43 m²)

Termin oddania:

etap III - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę