Logo

Nowe mieszkanie, 58,32 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr III/C83

799 716 zł

13 713 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 742 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska

3 pokoje, mieszkanie 58,32 m², piętro 2, oferta nr III/C83, Miasteczko Nova Sfera, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska
SALON Z ANEKSEM19,81 m²SYPIALNIA11,37 m²SYPIALNIA10,37 m²ŁAZIENKA4,15 m²ŁAZIENKA3,26 m²KORYTARZ8,12 m²LOGGIA6,90 m²LOGGIA4,47 m²
Wymiary mieszkania 58.32 m², III/C83
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.32 m², III/C83
III/C87III/C86III/C85III/C84III/C83III/C104III/C102III/C101III/C103III/C119III/C120III/C118III/C117III/C136III/C135III/C134III/C133 18x17.6x27.018x17.6x27.018x17.6x27.018x17.6x27.0
Plan piętra
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 0
Miasteczko Nova Sfera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.32 m², III/C83
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,32 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,90 m²), loggia (4,47 m²)

Termin oddania:

etap III - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę