Logo

Nowe mieszkanie, 59,86 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr A5.9.5

1 131 354 zł

18 900 zł /m²

Rata 5 293 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Śródmieście, Międzyodrze-Wyspa Pucka, ul. Maklerska

SALON Z ANEKSEM27,40 m²SYPIALNIA9,02 m²POKÓJ6,92 m²ŁAZIENKA4,52 m²KORYTARZ12,00 m²TARAS14,85 m²
Wymiary mieszkania 59.86 m², A5.9.5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.86 m², A5.9.5
A3.9.1A1.9.5A5.9.6A5.9.5A5.9.7A5.9.4A5.9.1A5.9.2A5.9.3A3.9.5A3.9.4A3.9.3A3.9.2A1.9.4A1.9.3A1.9.2A1.9.1
Plan piętra
Sedina Apartamenty - Etap I - zdjęcie nr 0
Sedina Apartamenty - Etap I - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.86 m², A5.9.5
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,86 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (14,85 m²)

Termin oddania:

Etap I - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę