Logo

Nowe mieszkanie, 99,22 m², 3 pokoje, parter, oferta nr F.H82

2 120 274 zł

21 369 zł /m²

Rata 9 920 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bulvar Apartments

Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

3 pokoje, mieszkanie 99,22 m², parter, oferta nr F.H82, Bulvar Apartments, Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 0
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 1
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 2
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 3
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 99.22 m², F.H82
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

99,22 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

A,F,G - gotowe do odbioru, B,C,D,E - 30.06.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę