Nowy apartament, 64,14 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr D.6.02
1 926 124 zł
30 030 zł /m²
Rata 9 012 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
64,14 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (8,03 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę