Nowy apartament, 93,23 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.3.02
1 804 933 zł
19 360 zł /m²
okazyjna cena
Rata 8 445 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
93,23 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (10,52 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę