+28
Nowy apartament, 47,46 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C.4.05
1 148 912 zł
24 208 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 375 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,46 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,92 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę