Nowy apartament, 64,67 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr E.3.01
1 707 288 zł
26 400 zł /m²
Rata 7 988 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
64,67 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (2,34 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę