Logo

Nowy apartament, 64,67 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr D.11.02

2 321 006 zł

35 890 zł /m²

Rata 10 859 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bulvar Apartments

Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

3 pokoje, apartament 64,67 m², piętro 10, oferta nr D.11.02, Bulvar Apartments, Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 0
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 1
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 2
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 3
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 64.67 m², D.11.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,67 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,05 m²)

Termin oddania:

B,C,D,E - 30.06.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę