Nowy apartament, 101,52 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.4.03
2 054 765 zł
20 240 zł /m²
Rata 9 614 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
101,52 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (13,29 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę