+4
Nowy apartament, 101,53 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.2.03
1 876 274 zł
18 480 zł /m²
okazyjna cena
Rata 8 779 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
101,53 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (8,97 m²), taras (3,52 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę