Logo

Nowy apartament, 102,03 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.3.03

1 975 301 zł

19 360 zł /m²

okazyjna cena
Rata 9 242 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bulvar Apartments

Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

3 pokoje, apartament 102,03 m², piętro 2, oferta nr B.3.03, Bulvar Apartments, Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 0
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 1
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 2
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 3
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 102.03 m², B.3.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

102,03 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (12,26 m²)

Termin oddania:

B,C,D,E - 30.06.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę