Nowy apartament, 51,78 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A.104
1 065 488 zł
20 577 zł /m²
Rata 4 985 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
51,78 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1