Logo

Nowy apartament, 46,13 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr D.10.05

1 550 060 zł

33 602 zł /m²

Rata 7 252 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bulvar Apartments

Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

2 pokoje, apartament 46,13 m², piętro 9, oferta nr D.10.05, Bulvar Apartments, Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 0
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 1
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 2
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 3
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 46.13 m², D.10.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,13 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,84 m²)

Termin oddania:

B,C,D,E - 30.06.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę