+3
Nowy apartament, 42,25 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr D.4.04
1 174 339 zł
27 795 zł /m²
Rata 5 494 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,25 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,71 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę