Logo

Nowy apartament, 104,87 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.3.07

2 307 140 zł

22 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 10 795 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bulvar Apartments

Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

4 pokoje, apartament 104,87 m², piętro 2, oferta nr D.3.07, Bulvar Apartments, Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 0
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 1
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 2
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 3
Bulvar Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 104.87 m², D.3.07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

104,87 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (17,13 m²)

Termin oddania:

B,C,D,E - 30.06.2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę