+2
Nowy apartament, 79,28 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr C.7.02
2 092 199 zł
26 390 zł /m²
Rata 9 789 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Bulvar Apartments
Gdańsk, Przymorze, ul. Czarny Dwór

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
79,28 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (18,34 m²)
Termin oddania:
B,C,D,E - 30.06.2028
Zapytaj o ofertę