Logo

Nowe mieszkanie, 51,78 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 39

762 150 zł

14 719 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 566 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ornament

Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, al. Powstańców Wielkopolskich 100

2 pokoje, mieszkanie 51,78 m², piętro 4, oferta nr 39, Ornament, Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, al. Powstańców Wielkopolskich 100
SALON Z ANEKSEM30,94 m²SYPIALNIA12,54 m²ŁAZIENKA4,87 m²KORYTARZ3,43 m²BALKON10,35 m²
Wymiary mieszkania 51.78 m², 39
Alternatywne aranżacje mieszkania 51.78 m², 39
Wirtualna makieta 3D mieszkania 51.78 m², 39
39
Plan piętra
Ornament - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 51.78 m², 39
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,78 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,35 m²)

Termin oddania:

31 maja 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę