Logo

Nowe mieszkanie, 62,92 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 52

830 984 zł

13 207 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 888 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ornament

Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, al. Powstańców Wielkopolskich 100

3 pokoje, mieszkanie 62,92 m², piętro 5, oferta nr 52, Ornament, Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, al. Powstańców Wielkopolskich 100
SALON13,89 m²KUCHNIA16,26 m²SYPIALNIA11,36 m²SYPIALNIA8,47 m²ŁAZIENKA5,46 m²WC1,82 m²KORYTARZ3,66 m²PRZEDSIONEK2,00 m²LOGGIA7,18 m²
Wymiary mieszkania 62.92 m², 52
Alternatywne aranżacje mieszkania 62.92 m², 52
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.92 m², 52
52
Plan piętra
Ornament - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 62.92 m², 52
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,92 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Strony świata:

północ (N), północny wschód (NE), północny zachód (NW), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,18 m²)

Termin oddania:

31 maja 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę