Logo

Nowe mieszkanie, 47,27 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 79

713 257 zł

15 089 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 337 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ornament

Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, al. Powstańców Wielkopolskich 100

2 pokoje, mieszkanie 47,27 m², piętro 8, oferta nr 79, Ornament, Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, al. Powstańców Wielkopolskich 100
SALON Z ANEKSEM27,53 m²SYPIALNIA11,94 m²WC5,44 m²PRZEDSIONEK2,49 m²LOGGIA7,37 m²
Wymiary mieszkania 47.27 m², 79
Alternatywne aranżacje mieszkania 47.27 m², 79
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.27 m², 79
79
Plan piętra
Ornament - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 47.27 m², 79
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,27 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,37 m²)

Termin oddania:

31 maja 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę