Logo

Nowe mieszkanie, 39,74 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 31

456 613 zł

11 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 136 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bydgoszcz, Kapuściska, ul. Nastrojowa 11

2 pokoje, mieszkanie 39,74 m², piętro 6, oferta nr 31, Osiedle Iluzjon Etap 2, Bydgoszcz, Kapuściska, ul. Nastrojowa 11
SALON Z ANEKSEM19,54 m²SYPIALNIA11,88 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ3,18 m²LOGGIA4,59 m²
Wymiary mieszkania 39.74 m², 31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.74 m², 31
35363433323161626364 20x15x33.418x16.7x36.4
Plan piętra
Osiedle Iluzjon Etap 2 - zdjęcie nr 0
Osiedle Iluzjon Etap 2 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.74 m², 31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,74 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,59 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę