Logo

Nowe mieszkanie, 54,58 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 56

572 544 zł

10 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 679 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bydgoszcz, Kapuściska, ul. Nastrojowa 11

3 pokoje, mieszkanie 54,58 m², piętro 4, oferta nr 56, Osiedle Iluzjon Etap 2, Bydgoszcz, Kapuściska, ul. Nastrojowa 11
SALON Z ANEKSEM18,53 m²SYPIALNIA9,02 m²SYPIALNIA9,02 m²ŁAZIENKA5,66 m²KORYTARZ11,07 m²LOGGIA14,11 m²
Wymiary mieszkania 54.58 m², 56
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.58 m², 56
23242221201953545556 20x15x33.418x16.7x36.4
Plan piętra
Osiedle Iluzjon Etap 2 - zdjęcie nr 0
Osiedle Iluzjon Etap 2 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.58 m², 56
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,58 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (14,11 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę