Logo

Nowe mieszkanie, 47,13 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1A.1A.14

616 981 zł

13 091 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 887 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona

2 pokoje, mieszkanie 47,13 m², piętro 1, oferta nr 1A.1A.14, Astelia Park etap IA, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona
SALON Z ANEKSEM21,78 m²SYPIALNIA12,96 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ7,70 m²BALKON6,40 m²
Wymiary mieszkania 47.13 m², 1A.1A.14
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.13 m², 1A.1A.14
1A.1A.14
Plan piętra
Astelia Park etap IA - zdjęcie nr 0
Astelia Park etap IA - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.13 m², 1A.1A.14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,13 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,40 m²)

Termin oddania:

etap 1A - II kwartał 2027, etap 3 - II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę