Logo

Nowe mieszkanie, 88,95 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1A.1B.14

1 198 278 zł

13 471 zł /m²

Rata 5 606 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona

4 pokoje, mieszkanie 88,95 m², piętro 2, oferta nr 1A.1B.14, Astelia Park etap IA, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona
SALON Z ANEKSEM23,58 m²SYPIALNIA14,89 m²SYPIALNIA14,46 m²SYPIALNIA12,49 m²ŁAZIENKA5,32 m²ŁAZIENKA3,97 m²WC2,79 m²KORYTARZ11,45 m²BALKON11,79 m²
Wymiary mieszkania 88.95 m², 1A.1B.14
Wirtualna makieta 3D mieszkania 88.95 m², 1A.1B.14
1A.1B.14
Plan piętra
Astelia Park etap IA - zdjęcie nr 0
Astelia Park etap IA - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 88.95 m², 1A.1B.14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

88,95 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,79 m²)

Termin oddania:

etap 1A - II kwartał 2027, etap 3 - II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę