Logo

Nowe mieszkanie, 72,99 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A42

1 125 725 zł

15 423 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 267 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Novy Mateczny

Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a

3 pokoje, mieszkanie 72,99 m², piętro 3, oferta nr A42, Novy Mateczny, Kraków, Podgórze, ul. Łagiewnicka 33a
SALON Z ANEKSEM25,58 m²SYPIALNIA14,16 m²SYPIALNIA9,62 m²ŁAZIENKA5,80 m²WC2,39 m²KORYTARZ15,44 m²BALKON9,61 m²BALKON5,86 m²
Wymiary mieszkania 72.99 m², A42
Alternatywne aranżacje mieszkania 72.99 m², A42
Wirtualna makieta 3D mieszkania 72.99 m², A42
A42
Plan piętra
Novy Mateczny - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 72.99 m², A42
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,99 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,61 m²), balkon (5,86 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę