Logo

Nowe mieszkanie, 41,37 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 8

393 015 zł

9 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 839 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Metropol

Lublin, Dziesiąta, ul. Kunickiego 28

2 pokoje, mieszkanie 41,37 m², piętro 2, oferta nr 8, Osiedle Metropol, Lublin, Dziesiąta, ul. Kunickiego 28
SALON Z ANEKSEM20,64 m²SYPIALNIA9,90 m²ŁAZIENKA4,24 m²KORYTARZ6,15 m²BALKON3,70 m²
Wymiary mieszkania 41.37 m², 8
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.37 m², 8
B2.8
Plan piętra
Osiedle Metropol - zdjęcie nr 0
Osiedle Metropol - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.37 m², 8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,37 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,70 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę