Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Łódź Bałuty

Znaleziono 372 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 59,33 m², Łódź, Bałuty, Julianowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 59,33 m² w bloku z windą, Julianowska, Bałuty

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Julianowski, Arturówek, Las Łagiewnicki). Bli...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    495 000 zł

    Łódź, Bałuty, Julianowska

    3 pok.

    59,33 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 64,22 m², Łódź, Bałuty, Romanowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 64,22 m² z balkonem, Romanowska, Bałuty

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku wybudowanym w 2001 roku to nowoczesne budownictwo, które zapewnia solidność i dobrą i...

    więcej »

    Metrohouse

    486 000 zł

    Łódź, Bałuty, Romanowska

    3 pok.

    64,22 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Ogrody Julianów, nowe mieszkania, Tree Development Group, ul. Zgierska 188, Bałuty (Julianów), Łódź
    info-icon
    info-icon
    Ogrody Julianów
    • W pobliżu osiedla przystanek - 150 m
    • W okolicy osiedla park - 400 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Garaż podziemny w budynku
    • Rowerownia w budynku
    więcej »

    Tree Development Group

    od 8 999 zł /m²

    Łódź, Bałuty, Julianów, ul. Zgierska 188

    3 pok.

    69,67 – 121,02 m²

  • Cascada, nowe mieszkania, Madey Development, ul. Inflacka 120, Bałuty, Łódź
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Cascada
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 300 m
    • Winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Nowa inwestycja w ofercie dewelopera
    • Prywatne ogródki na parterze
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 33,60 m²)
    więcej »

    Madey Development

    od 9 600 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Inflacka 120

    3 pok.

    51,70 – 73,60 m²

  • Helenów Park, nowe mieszkania, JHM DEVELOPMENT S.A., ul. Smugowa / Źródłowa, Bałuty (Bałuty-Doły), Łódź
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Helenów Park
    • W pobliżu osiedla przystanek - 150 m
    • Garaż podziemny w budynku
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Plac zabaw na osiedlu
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 250 m
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 55,32 m²)
    więcej »

    JHM DEVELOPMENT S.A.

    11 091 zł /m²

    Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Smugowa / Źródłowa

    3 pok.

    52,81 m²

  • Reklama
  • Osiedle Łososiowa, nowe mieszkania, Peira, ul. Łososiowa (Okoniowa), Bałuty (Radogoszcz), Łódź
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Łososiowa
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 200 m
    • Park w pobliżu osiedla - 50 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Podziemna hala garażowa
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 117,00 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Peira

    od 10 200 zł /m²

    Łódź, Bałuty, Radogoszcz, ul. Łososiowa (Okoniowa)

    3 pok.

    64,73 – 65,04 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 70,40 m², Łódź, Bałuty, Romanowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 70,40 m² z balkonem, Romanowska, Bałuty

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku wybudowanym w 2001 roku. Powierzchnia mieszkania to 70,4 m², na którą składają się: sal...

    więcej »

    Metrohouse

    539 000 zł

    Łódź, Bałuty, Romanowska

    3 pok.

    70,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie trzypokojowe 59,00 m², Łódź, Bałuty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 59,00 m² z balkonem, Bałuty

    Duży salon połączony z kuchnia plus dwa pokoje, osobna łazienka i WC, duża loggia. Świeżo po remoncie, nowe meble kuchenne z wyposażeniem (zlewozmywak, bateria, zmywarka 60 cm, piekarnik, indukcja). Wystawa północ - południe. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład. Pokoje bez mebli czekają na umebl...

    więcej »

    Metrohouse

    495 000 zł

    Łódź, Bałuty

    3 pok.

    59,00 m²

  • Modern Helenów, nowe mieszkania, ATAL S.A., ul. Smugowa 10/12, Bałuty (Helenów), Łódź
    AI
    info-icon
    info-icon
    Modern Helenów
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku - 150 m
    • Park w pobliżu osiedla - 350 m
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    ATAL S.A.

    od 8 861 zł /m²

    Łódź, Bałuty, Helenów, ul. Smugowa 10/12

    3 pok.

    63,54 – 81,74 m²

  • ATAL Aura II, nowe mieszkania, ATAL S.A., ul. Telefoniczna 15/17, Bałuty, Łódź
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    ATAL Aura II
    • W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - 200 m
    • Blisko osiedla park - 200 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Podziemna hala garażowa
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 54,21 m²)
    więcej »

    ATAL S.A.

    od 8 299 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Telefoniczna 15/17

    3 pok.

    63,38 – 82,43 m²

  • Hipoteczna Park, nowe mieszkania, ATAL S.A., ul. Hipoteczna 7, Bałuty, Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Hipoteczna Park
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 150 m
    • Blisko osiedla park - 200 m

    ATAL S.A.

    od 9 751 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Hipoteczna 7

    3 pok.

    53,35 – 89,07 m²

  • Parkove Love, nowe mieszkania, Optimum Property, ul. Górnicza 12/14 , Bałuty, Łódź
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Parkove Love
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (300 m)
    • Blisko osiedla park - 350 m
    • Winda w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    • Przynależne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Optimum Property

    od 8 999 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Górnicza 12/14

    3 pok.

    55,97 – 64,75 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 75,40 m², Łódź, Bałuty, Bema, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 75,40 m² z balkonem, Bema, Bałuty

    Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, spokoju i jakości życia ta oferta spełni te oczekiwania. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bema na Julianowie, bezpośrednio przy Parku Julianowskim jednym z najbardziej cenionych terenów zielonych w Łodzi. To lokalizacja dl...

    więcej »

    Metrohouse

    735 000 zł

    Łódź, Bałuty, Bema

    3 pok.

    75,40 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 59,01 m², Łódź, Bałuty, Murarska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 59,01 m² z osobną kuchnią, Murarska, Bałuty

    Opiekun oferty: Monika Bistuła tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Julianowski, Arturówek, Las Łag...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    520 000 zł

    Łódź, Bałuty, Murarska

    3 pok.

    59,01 m²

  • InPark, nowe mieszkania, Peira, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza, Bałuty, Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    InPark
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 400 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 133,37 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Peira

    od 10 100 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Emilii Plater / ul. Górnicza

    3 pok.

    56,13 – 80,50 m²

  • Piekarska Park, nowe mieszkania, Madey Development, ul. Piekarska 27/29, Bałuty, Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Piekarska Park
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 350 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 250 m
    • Podziemna hala garażowa
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 43,53 m²)
    więcej »

    Madey Development

    od 8 300 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Piekarska 27/29

    3 pok.

    55,95 – 71,93 m²

  • Osiedle Blask, nowe mieszkania, Trei Real Estate, ul. Smugowa 24, Bałuty, Łódź
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Blask
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (100 m)
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 250 m
    • Podziemna hala garażowa
    • Przynależne ogródki na parterze
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 55,99 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku (Etap I)
    więcej »

    Trei Real Estate

    od 9 600 zł /m²

    Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

    3 pok.

    55,81 – 74,55 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 51,17 m², Łódź, Bałuty, Zgierska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 51,17 m² z loggią, Zgierska, Bałuty

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Julianowski, Arturówek, Las...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    489 000 zł

    Łódź, Bałuty, Zgierska

    3 pok.

    51,17 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 62,34 m², Łódź, Bałuty, Julianowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 62,34 m² z balkonem, Julianowska, Bałuty

    Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,34 m², położone na 11. piętrze zadbanego budynku po termomodernizacji. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, dużą ilością światła dziennego oraz balkonem od słonecznej strony, który zapewnia...

    więcej »

    Metrohouse

    505 000 zł

    Łódź, Bałuty, Julianowska

    3 pok.

    62,34 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 57,80 m², Łódź, Bałuty, Krawiecka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 57,80 m², Krawiecka, Bałuty

    Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w klimatycznym...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    544 000 zł

    Łódź, Bałuty, Krawiecka

    3 pok.

    57,80 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 67,00 m², Łódź, Bałuty, Młynarska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 67,00 m² z balkonem, Młynarska, Bałuty

    Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi. Inwestycja Młynarska 52 Apartamenty (deweloper:...

    więcej »

    Metrohouse

    859 000 zł

    Łódź, Bałuty, Młynarska

    3 pok.

    67,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 51,94 m², Łódź, Bałuty, Okrzei Stefana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 51,94 m² z osobną kuchnią, Okrzei Stefana, Bałuty

    Opis lokalizacji: Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem. Opiekun oferty: Monika Bistuła tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie usytuowane jest na spokojnym osiedlu Ko...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    429 000 zł

    Łódź, Bałuty, Okrzei Stefana

    3 pok.

    51,94 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 57,00 m², Łódź, Bałuty, Franciszkańska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 57,00 m² w bloku z windą, Franciszkańska, Bałuty

    3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Nierucho...

    więcej »

    Metrohouse

    360 000 zł

    Łódź, Bałuty, Franciszkańska

    3 pok.

    57,00 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 57,00 m² z aneksem kuchennym, Franciszkańska, Bałuty

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (Doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi. Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (rok budowy 1975). Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie świeżo po malowaniu, gotowe d...

    więcej »

    Metrohouse

    498 000 zł

    Łódź, Bałuty, Franciszkańska

    3 pok.

    57,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 52,57 m², Łódź, Bałuty, Traktorowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 52,57 m² z balkonem, Traktorowa, Bałuty

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m² na 4 piętrze, w pełni rozkładowe, w bloku po ociepleniu. Mieszkanie posiada 2 pokoje na południowej stronie, co zapewnia mu słoneczne warunki przez większość dnia. Sypialnia z szafą wnękową i kuchnia znajduje się na stronie północnej. Jest to idealna opcja...

    więcej »

    Metrohouse

    350 000 zł

    Łódź, Bałuty, Traktorowa

    3 pok.

    52,57 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 51,89 m², Łódź, Bałuty, Piwna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 51,89 m² z aneksem kuchennym, Piwna, Bałuty

    REZERWACJA Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: 602-101-602 Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piwnej. Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, k...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    455 000 zł

    Łódź, Bałuty, Piwna

    3 pok.

    51,89 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 65,86 m², Łódź, Bałuty, Romanowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,86 m² z balkonem, Romanowska, Bałuty

    ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m2. Wszystkie meble zrobione pod wymiar plus cały...

    więcej »

    Metrohouse

    560 000 zł

    Łódź, Bałuty, Romanowska

    3 pok.

    65,86 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 64,30 m², Łódź, Bałuty, Sobótki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 64,30 m² z loggią, Sobótki, Bałuty

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. 602-101-602 Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze bloku, z wejściem od strony wewnętrznego podwórza. To idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    469 000 zł

    Łódź, Bałuty, Sobótki

    3 pok.

    64,30 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 64,30 m², Łódź, Bałuty, Radogoszcz, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 64,30 m² z balkonem, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, Bałuty

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G. Herlinga-Grudzińskiego. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem, w dobrze skomunikowanej lokalizacj...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    469 000 zł

    Łódź, Bałuty, Radogoszcz, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

    3 pok.

    64,30 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 50,00 m², Łódź, Bałuty, Limanowskiego 203/205, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 50,00 m², Limanowskiego 203/205, Bałuty

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam mieszkanie na ulicy Limanowskiego. Cena: 355000,00 zł (7100,00/m2) Mieszkanie jest na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem (około 20 m2), 2 sypialni (po 10 m2), toalety + wc oraz z przedpokoju. Okna sypialni są na wschód, okna salonu są na zachód....

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    355 000 zł

    Łódź, Bałuty, Limanowskiego 203/205

    3 pok.

    50,00 m²

  • 3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Bałutach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 432 zł/m²

    3.27%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż na Bałutach - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 346 ofert, rynek wtórny - 26 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Bałutach: 10 432 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 10 732 zł/m²
    • z balkonem: 10 909 zł/m²
    • z tarasem: 10 658 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 50 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 121 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 66,4%, z tarasem - 8,6%, z ogródkiem - 8,6%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe na Bałutach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1,73%
  • Trzypokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 41,69% tańsze niż trzypokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż na Bałutach są o 40,81% tańsze niż w Warszawie