Logo

Nowe mieszkanie, 53,30 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/50

855 465 zł

16 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 003 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osobowicka 114

Wrocław, Osobowice-Rędzin, ul. Osobowicka 114

3 pokoje, mieszkanie 53,30 m², piętro 1, oferta nr B/50, Osobowicka 114, Wrocław, Osobowice-Rędzin, Fabryczna, ul. Osobowicka 114
SALON Z ANEKSEM20,15 m²SYPIALNIA12,76 m²SYPIALNIA8,13 m²ŁAZIENKA3,98 m²GARDEROBA2,77 m²KORYTARZ5,51 m²TARAS24,26 m²
Wymiary mieszkania 53.3 m², B/50
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 0
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 1
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 2
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.3 m², B/50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (24,26 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę