Logo

Nowe mieszkanie, 48,12 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B/5

762 702 zł

15 850 zł /m²

Rata 3 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osobowicka 114

Wrocław, Osobowice-Rędzin, ul. Osobowicka 114

2 pokoje, mieszkanie 48,12 m², parter, oferta nr B/5, Osobowicka 114, Wrocław, Osobowice-Rędzin, Fabryczna, ul. Osobowicka 114
SALON Z ANEKSEM24,48 m²SYPIALNIA12,92 m²ŁAZIENKA4,95 m²KORYTARZ5,98 m²TARAS6,57 m²OGRÓDEK26,31 m²
Wymiary mieszkania 48.12 m², B/5
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 0
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 1
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 2
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.12 m², B/5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,12 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,57 m²), ogródek (26,31 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę