Logo

Nowe mieszkanie, 65,95 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B/19

959 573 zł

14 550 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 490 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osobowicka 114

Wrocław, Osobowice-Rędzin, ul. Osobowicka 114

3 pokoje, mieszkanie 65,95 m², piętro 2, oferta nr B/19, Osobowicka 114, Wrocław, Osobowice-Rędzin, Fabryczna, ul. Osobowicka 114
SALON Z ANEKSEM23,38 m²SYPIALNIA13,73 m²SYPIALNIA11,93 m²ŁAZIENKA4,29 m²WC1,95 m²KORYTARZ5,34 m²KORYTARZ5,33 m²BALKON3,66 m²
Wymiary mieszkania 65.95 m², B/19
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 0
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 1
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 2
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.95 m², B/19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,95 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,66 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę