Logo

Nowe mieszkanie, 42,79 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B/16

665 385 zł

15 550 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 113 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osobowicka 114

Wrocław, Osobowice-Rędzin, ul. Osobowicka 114

2 pokoje, mieszkanie 42,79 m², piętro 2, oferta nr B/16, Osobowicka 114, Wrocław, Osobowice-Rędzin, Fabryczna, ul. Osobowicka 114
SALON Z ANEKSEM21,39 m²SYPIALNIA11,53 m²ŁAZIENKA4,52 m²KORYTARZ5,35 m²BALKON2,99 m²
Wymiary mieszkania 42.79 m², B/16
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 0
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 1
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 2
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 42.79 m², B/16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,79 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,99 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę