Logo

Nowe mieszkanie, 47,59 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/18

725 748 zł

15 250 zł /m²

Rata 3 396 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osobowicka 114

Wrocław, Osobowice-Rędzin, ul. Osobowicka 114

2 pokoje, mieszkanie 47,59 m², piętro 1, oferta nr A/18, Osobowicka 114, Wrocław, Osobowice-Rędzin, Fabryczna, ul. Osobowicka 114
SALON Z ANEKSEM27,61 m²SYPIALNIA10,28 m²ŁAZIENKA4,18 m²PRZEDSIONEK3,71 m²KORYTARZ1,81 m²BALKON4,80 m²
Wymiary mieszkania 47.59 m², A/18
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 0
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 1
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 2
Osobowicka 114 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.59 m², A/18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,59 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,80 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę